| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $714K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.9M | $1.9M | $1.9M | $25.3M |
| Aug 2027 | $3.9M | $2.3M | $1.6M | $23.4M |
| Jul 2027 | $3.9M | $2.3M | $1.6M | $21.7M |
| Jun 2027 | $3.8M | $2.0M | $1.8M | $20.1M |
| May 2027 | $3.8M | $2.6M | $1.1M | $18.2M |
| Apr 2027 | $3.8M | $1.9M | $1.9M | $17.1M |
| Mar 2027 | $1.7M | $1.6M | $142K | $15.2M |
| Feb 2027 | $1.9M | $1.7M | $144K | $15.1M |
| Jan 2027 | $8.0M | $1.4M | $6.6M | $14.9M |
| Dec 2026 | $4.3M | $1.4M | $2.9M | $8.3M |
| Nov 2026 | $3.0M | $1.3M | $1.6M | $5.4M |
| Oct 2026 | $1.8M | $2.0M | $-208K | $3.8M |