| TV Geliri | $310K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $33K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $218K |
| Personel Maaşları | $14K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $82K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $343K | $428K | $-85K | $-5.5M |
| Mar 2028 | $393K | $453K | $-59K | $-5.4M |
| Feb 2028 | $344K | $502K | $-159K | $-5.4M |
| Jan 2028 | $340K | $795K | $-455K | $-5.2M |
| Dec 2027 | $372K | $406K | $-34K | $-4.8M |
| Nov 2027 | $97K | $408K | $-311K | $-4.7M |
| Oct 2027 | $98K | $401K | $-304K | $-4.4M |
| Sep 2027 | $109K | $397K | $-287K | $-4.1M |
| Aug 2027 | $22K | $417K | $-395K | $-3.8M |
| Jul 2027 | $22K | $372K | $-350K | $-3.4M |
| Jun 2027 | $160K | $436K | $-277K | $-3.1M |
| May 2027 | $21K | $415K | $-394K | $-2.8M |