| TV Geliri | $554K |
| Sıralama TV Bonusu | $6K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $251K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $274K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $29K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $828K | $384K | $444K | $-2.2M |
| Jun 2027 | $71K | $381K | $-310K | $-2.7M |
| May 2027 | $72K | $427K | $-355K | $-2.4M |
| Apr 2027 | $71K | $366K | $-295K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $75K | $368K | $-293K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $64K | $363K | $-299K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $71K | $413K | $-341K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $74K | $359K | $-285K | $-767K |
| Nov 2026 | $14K | $359K | $-344K | $-481K |
| Oct 2026 | $22K | $449K | $-427K | $-137K |
| Sep 2026 | $12K | $222K | $-210K | $290K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |