| TV Geliri | $257K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $23K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $256K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $283K | $360K | $-77K | $-3.0M |
| Jun 2027 | $48K | $670K | $-622K | $-3.0M |
| May 2027 | $49K | $351K | $-302K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $49K | $350K | $-302K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $54K | $367K | $-313K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $56K | $371K | $-315K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $55K | $419K | $-364K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $11K | $362K | $-351K | $-739K |
| Nov 2026 | $12K | $365K | $-352K | $-388K |
| Oct 2026 | $9K | $354K | $-345K | $-36K |
| Sep 2026 | $9K | $200K | $-191K | $309K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |