| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $50K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $795K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.2M | $2.7M | $456K | $29.4M |
| Mar 2028 | $3.2M | $3.3M | $-99K | $28.9M |
| Feb 2028 | $3.6M | $3.1M | $543K | $29.0M |
| Jan 2028 | $3.5M | $4.0M | $-473K | $28.4M |
| Dec 2027 | $5.1M | $2.8M | $2.3M | $28.8M |
| Nov 2027 | $3.2M | $3.8M | $-631K | $26.5M |
| Oct 2027 | $3.3M | $3.4M | $-147K | $27.1M |
| Sep 2027 | $3.4M | $3.1M | $306K | $27.2M |
| Aug 2027 | $3.6M | $3.1M | $501K | $26.8M |
| Jul 2027 | $3.6M | $3.0M | $592K | $26.3M |
| Jun 2027 | $3.6M | $3.0M | $570K | $25.6M |
| May 2027 | $4.9M | $3.0M | $1.9M | $25.0M |