| TV Geliri | $53K |
| Maç Günü Geliri | $80K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $672K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $141K | $857K | $-716K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $141K | $834K | $-693K | $-339K |
| Jan 2027 | $147K | $834K | $-687K | $354K |
| Dec 2026 | $139K | $834K | $-695K | $1.0M |
| Nov 2026 | $140K | $834K | $-694K | $1.7M |
| Oct 2026 | $139K | $510K | $-371K | $2.4M |
| Sep 2026 | $140K | $514K | $-375K | $2.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |