| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $221K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $906K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $880K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.8M | $1.8M | $968K | $51.0M |
| Jun 2027 | $5.1M | $1.8M | $3.3M | $50.1M |
| May 2027 | $2.8M | $2.2M | $603K | $46.7M |
| Apr 2027 | $2.7M | $1.8M | $976K | $46.1M |
| Mar 2027 | $3.2M | $1.8M | $1.4M | $45.1M |
| Feb 2027 | $3.2M | $1.8M | $1.5M | $43.7M |
| Jan 2027 | $3.6M | $1.7M | $1.9M | $42.2M |
| Dec 2026 | $1.3M | $1.4M | $-82K | $40.3M |
| Nov 2026 | $357K | $1.2M | $-880K | $40.4M |
| Oct 2026 | $1.7M | $1.4M | $271K | $41.3M |
| Sep 2026 | $38.6M | $682K | $37.9M | $41.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |