| TV Geliri | $5.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.1M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $11.1M |
| Personel Maaşları | $90K |
| Transfer Amortismanı | $415K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $663K |
| Tesis Bakımı | $1.2M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $13.7M | $13.4M | $226K | $165.0M |
| Mar 2028 | $10.7M | $13.0M | $-2.3M | $164.4M |
| Feb 2028 | $6.5M | $13.0M | $-6.5M | $166.2M |
| Jan 2028 | $14.1M | $13.4M | $722K | $172.3M |
| Dec 2027 | $15.5M | $15.3M | $281K | $171.2M |
| Nov 2027 | $18.4M | $13.8M | $4.5M | $170.5M |
| Oct 2027 | $10.5M | $12.6M | $-2.1M | $165.5M |
| Sep 2027 | $23.0M | $14.4M | $8.6M | $167.2M |
| Aug 2027 | $7.7M | $9.9M | $-2.3M | $158.2M |
| Jul 2027 | $10.0M | $10.0M | $61K | $160.0M |
| Jun 2027 | $33.1M | $9.1M | $24.0M | $159.6M |
| May 2027 | $7.5M | $11.1M | $-3.5M | $135.1M |