| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $51K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $88K |
| Transfer Amortismanı | $58K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $24K |
| Tesis Bakımı | $397K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.5M | $2.2M | $-722K | $20.1M |
| Oct 2026 | $436K | $2.4M | $-2.0M | $20.8M |
| Sep 2026 | $494K | $1.6M | $-1.1M | $23.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $26.7M |