Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $33K |
| Maç Günü Geliri | $77K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $244K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.1M |
$425K |
$714K |
$16.1M |
| Jul 2027 |
$2.3M |
$436K |
$1.8M |
$15.4M |
| Jun 2027 |
$115K |
$436K |
$-321K |
$13.6M |
| May 2027 |
$116K |
$436K |
$-320K |
$13.9M |
| Apr 2027 |
$115K |
$437K |
$-322K |
$14.2M |
| Mar 2027 |
$115K |
$437K |
$-323K |
$14.5M |
| Feb 2027 |
$152K |
$452K |
$-299K |
$14.9M |
| Jan 2027 |
$413K |
$452K |
$-38K |
$15.2M |
| Dec 2026 |
$116K |
$452K |
$-335K |
$15.2M |
| Nov 2026 |
$117K |
$452K |
$-335K |
$15.5M |
| Oct 2026 |
$116K |
$452K |
$-335K |
$15.9M |
| Sep 2026 |
$116K |
$422K |
$-305K |
$16.2M |