| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $379K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $171K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $294K | $605K | $-310K | $2.4M |
| Sep 2026 | $36K | $532K | $-496K | $2.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |