| TV Geliri | $29K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $194K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $875 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $39K | $318K | $-279K | $-551K |
| Jun 2027 | $39K | $355K | $-316K | $-273K |
| May 2027 | $13K | $474K | $-461K | $42K |
| Apr 2027 | $12K | $354K | $-342K | $503K |
| Mar 2027 | $13K | $314K | $-302K | $843K |
| Feb 2027 | $1.8M | $488K | $1.3M | $1.1M |
| Jan 2027 | $4K | $334K | $-329K | $-164K |
| Dec 2026 | $141K | $345K | $-204K | $165K |
| Nov 2026 | $4K | $340K | $-336K | $368K |
| Oct 2026 | $127K | $344K | $-217K | $703K |
| Sep 2026 | $512K | $186K | $326K | $961K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |