Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $68K |
| Maç Günü Geliri | $53K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $165K |
| Personel Maaşları | $62K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$132K |
$322K |
$-190K |
$-2.6M |
| Feb 2031 |
$132K |
$322K |
$-190K |
$-2.4M |
| Jan 2031 |
$131K |
$434K |
$-302K |
$-2.2M |
| Dec 2030 |
$131K |
$329K |
$-198K |
$-1.9M |
| Nov 2030 |
$132K |
$329K |
$-197K |
$-1.7M |
| Oct 2030 |
$132K |
$328K |
$-196K |
$-1.5M |
| Sep 2030 |
$903K |
$373K |
$530K |
$-1.3M |
| Aug 2030 |
$133K |
$316K |
$-184K |
$-1.8M |
| Jul 2030 |
$132K |
$311K |
$-179K |
$-1.6M |
| Jun 2030 |
$806K |
$325K |
$480K |
$-1.5M |
| May 2030 |
$131K |
$324K |
$-193K |
$-1.9M |
| Apr 2030 |
$130K |
$329K |
$-198K |
$-1.8M |