| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $249K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $212K |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $903K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.3M | $3.7M | $-428K | $71.7M |
| Jun 2027 | $6.9M | $3.5M | $3.5M | $72.1M |
| May 2027 | $3.1M | $4.0M | $-889K | $68.7M |
| Apr 2027 | $9.1M | $4.1M | $5.1M | $69.6M |
| Mar 2027 | $6.3M | $3.9M | $2.5M | $64.5M |
| Feb 2027 | $3.1M | $3.8M | $-698K | $62.0M |
| Jan 2027 | $7.0M | $3.8M | $3.2M | $62.7M |
| Dec 2026 | $12.3M | $3.8M | $8.5M | $59.5M |
| Nov 2026 | $15.1M | $3.9M | $11.2M | $50.9M |
| Oct 2026 | $7.5M | $4.5M | $3.0M | $39.7M |
| Sep 2026 | $20.3M | $2.4M | $18.0M | $36.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |