| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $71K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $97K |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $90K |
| Transfer Amortismanı | $83K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $161K |
| Tesis Bakımı | $726K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $1.8M | $3.8M | $-2.0M | $15.5M |
| Jan 2027 | $1.9M | $3.7M | $-1.8M | $17.4M |
| Dec 2026 | $689K | $3.4M | $-2.7M | $19.1M |
| Nov 2026 | $548K | $3.4M | $-2.9M | $21.7M |
| Oct 2026 | $598K | $3.6M | $-3.0M | $24.5M |
| Sep 2026 | $2.6M | $2.9M | $-334K | $27.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |