| TV Geliri | $144K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $537K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $9K |
| Borç Faizi | $73K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $90K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $151K | $749K | $-598K | $-7.4M |
| Aug 2027 | $235K | $921K | $-686K | $-6.8M |
| Jul 2027 | $156K | $1.1M | $-925K | $-6.1M |
| Jun 2027 | $623K | $948K | $-325K | $-5.2M |
| May 2027 | $160K | $1.0M | $-875K | $-4.9M |
| Apr 2027 | $162K | $1.1M | $-949K | $-4.0M |
| Mar 2027 | $224K | $1.0M | $-802K | $-3.1M |
| Feb 2027 | $185K | $894K | $-709K | $-2.3M |
| Jan 2027 | $163K | $897K | $-734K | $-1.6M |
| Dec 2026 | $38K | $793K | $-755K | $-870K |
| Nov 2026 | $39K | $796K | $-757K | $-124K |
| Oct 2026 | $37K | $865K | $-827K | $625K |