| TV Geliri | $29K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $26K |
| Oyuncu Maaşları | $644K |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $60K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $56K | $768K | $-712K | $302K |
| Oct 2026 | $65K | $910K | $-845K | $1.0M |
| Sep 2026 | $45K | $621K | $-576K | $1.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |