| TV Geliri | $45K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $33K |
| Oyuncu Maaşları | $904K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $9K |
| Borç Faizi | $4K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $79K | $1.1M | $-992K | $-828K |
| Oct 2026 | $73K | $1.3M | $-1.3M | $156K |
| Sep 2026 | $96K | $814K | $-718K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |