| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $311K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $71K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.7M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $51K |
| Tesis Bakımı | $776K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $2.2M | $4.6M | $-2.4M | $28.7M |
| Jan 2028 | $8.6M | $4.5M | $4.1M | $31.0M |
| Dec 2027 | $8.3M | $5.2M | $3.2M | $27.0M |
| Nov 2027 | $8.4M | $5.4M | $2.9M | $23.8M |
| Oct 2027 | $4.7M | $4.7M | $-49K | $20.8M |
| Sep 2027 | $17.6M | $3.4M | $14.2M | $20.9M |
| Aug 2027 | $1.9M | $3.4M | $-1.4M | $6.6M |
| Jul 2027 | $2.0M | $3.3M | $-1.3M | $8.0M |
| Jun 2027 | $4.1M | $3.3M | $788K | $9.3M |
| May 2027 | $2.0M | $3.7M | $-1.7M | $8.5M |
| Apr 2027 | $2.0M | $3.8M | $-1.8M | $10.2M |
| Mar 2027 | $2.5M | $4.0M | $-1.5M | $12.0M |