| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $71K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $578K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $680K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.5M | $1.3M | $152K | $21.0M |
| Aug 2027 | $1.5M | $1.3M | $138K | $20.8M |
| Jul 2027 | $1.5M | $1.3M | $154K | $20.7M |
| Jun 2027 | $2.1M | $1.3M | $847K | $20.5M |
| May 2027 | $1.5M | $1.4M | $124K | $19.7M |
| Apr 2027 | $1.5M | $1.3M | $232K | $19.6M |
| Mar 2027 | $1.6M | $1.4M | $207K | $19.3M |
| Feb 2027 | $612K | $1.1M | $-460K | $19.1M |
| Jan 2027 | $810K | $1.1M | $-251K | $19.6M |
| Dec 2026 | $176K | $934K | $-757K | $19.8M |
| Nov 2026 | $192K | $959K | $-767K | $20.6M |
| Oct 2026 | $250K | $959K | $-709K | $21.4M |