| TV Geliri | $179K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $74K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $9K |
| Tesis Bakımı | $280K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $186K | $2.8M | $-2.6M | $7.9M |
| Oct 2026 | $222K | $3.0M | $-2.8M | $10.5M |
| Sep 2026 | $542K | $2.4M | $-1.9M | $13.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |