Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $68K |
| Maç Günü Geliri | $48K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $334K |
| Personel Maaşları | $71K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$4.3M |
$570K |
$3.8M |
$99.0M |
| Feb 2031 |
$343K |
$1.5M |
$-1.2M |
$95.2M |
| Jan 2031 |
$5.2M |
$540K |
$4.7M |
$96.5M |
| Dec 2030 |
$6.5M |
$540K |
$6.0M |
$91.8M |
| Nov 2030 |
$9.3M |
$540K |
$8.8M |
$85.8M |
| Oct 2030 |
$3.3M |
$542K |
$2.8M |
$77.0M |
| Sep 2030 |
$17.3M |
$610K |
$16.7M |
$74.2M |
| Aug 2030 |
$149K |
$1.9M |
$-1.8M |
$57.6M |
| Jul 2030 |
$127K |
$4.9M |
$-4.7M |
$59.4M |
| Jun 2030 |
$2.3M |
$516K |
$1.7M |
$64.1M |
| May 2030 |
$126K |
$516K |
$-389K |
$62.3M |
| Apr 2030 |
$125K |
$528K |
$-403K |
$62.7M |