| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $710K |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $33K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $310K |
| Tesis Bakımı | $647K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $3.6M | $3.9M | $-300K | $20.1M |
| Aug 2028 | $3.0M | $3.9M | $-968K | $20.4M |
| Jul 2028 | $2.9M | $3.6M | $-631K | $21.3M |
| Jun 2028 | $5.2M | $2.7M | $2.5M | $21.9M |
| May 2028 | $3.5M | $3.5M | $-728 | $19.4M |
| Apr 2028 | $3.4M | $3.2M | $194K | $19.3M |
| Mar 2028 | $3.5M | $3.1M | $443K | $19.1M |
| Feb 2028 | $3.9M | $3.1M | $750K | $18.6M |
| Jan 2028 | $3.7M | $2.9M | $734K | $17.8M |
| Dec 2027 | $3.8M | $3.5M | $244K | $17.1M |
| Nov 2027 | $3.7M | $2.9M | $768K | $16.8M |
| Oct 2027 | $4.5M | $3.5M | $946K | $16.0M |