Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $215K |
| Maç Günü Geliri | $768K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $40K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $241K |
| Personel Maaşları | $70K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$6.3M |
$626K |
$5.7M |
$92.4M |
| Jul 2030 |
$8.5M |
$907K |
$7.6M |
$86.7M |
| Jun 2030 |
$2.2M |
$658K |
$1.6M |
$79.1M |
| May 2030 |
$1.0M |
$658K |
$361K |
$77.5M |
| Apr 2030 |
$1.0M |
$659K |
$361K |
$77.1M |
| Mar 2030 |
$1.0M |
$2.2M |
$-1.2M |
$76.8M |
| Feb 2030 |
$3.6M |
$2.6M |
$935K |
$78.0M |
| Jan 2030 |
$2.5M |
$541K |
$2.0M |
$77.0M |
| Dec 2029 |
$1.0M |
$541K |
$481K |
$75.0M |
| Nov 2029 |
$1.0M |
$541K |
$485K |
$74.5M |
| Oct 2029 |
$1.0M |
$541K |
$485K |
$74.1M |
| Sep 2029 |
$2.6M |
$920K |
$1.7M |
$73.6M |