| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $583K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $28K |
| Tesis Bakımı | $670K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.5M | $2.4M | $141K | $1.5M |
| Dec 2027 | $2.7M | $2.4M | $318K | $1.3M |
| Nov 2027 | $2.9M | $2.5M | $386K | $1.0M |
| Oct 2027 | $3.0M | $2.8M | $245K | $622K |
| Sep 2027 | $2.5M | $1.9M | $549K | $377K |
| Aug 2027 | $2.1M | $2.0M | $153K | $-172K |
| Jul 2027 | $2.2M | $2.9M | $-762K | $-324K |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.9M | $444K | $438K |
| May 2027 | $2.4M | $1.9M | $456K | $-6K |
| Apr 2027 | $2.3M | $1.9M | $422K | $-462K |
| Mar 2027 | $2.4M | $1.9M | $484K | $-883K |
| Feb 2027 | $1.1M | $2.0M | $-885K | $-1.4M |