| TV Geliri | $569K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $842K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $101K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $995K | $1.1M | $-140K | $-10.3M |
| Mar 2028 | $987K | $1.1M | $-143K | $-10.2M |
| Feb 2028 | $980K | $1.1M | $-141K | $-10.0M |
| Jan 2028 | $989K | $1.7M | $-698K | $-9.9M |
| Dec 2027 | $985K | $1.6M | $-646K | $-9.2M |
| Nov 2027 | $934K | $1.1M | $-192K | $-8.5M |
| Oct 2027 | $928K | $1.4M | $-483K | $-8.3M |
| Sep 2027 | $993K | $976K | $16K | $-7.9M |
| Aug 2027 | $998K | $1.1M | $-66K | $-7.9M |
| Jul 2027 | $1.0M | $991K | $18K | $-7.8M |
| Jun 2027 | $495K | $1.6M | $-1.1M | $-7.8M |
| May 2027 | $415K | $1.5M | $-1.1M | $-6.8M |