| TV Geliri | $6K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $447 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $441K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $6K | $533K | $-527K | $-428K |
| Sep 2026 | $10K | $292K | $-282K | $99K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |