| TV Geliri | $548K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $85K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $567K | $1.9M | $-1.3M | $-1.2M |
| Oct 2026 | $628K | $2.5M | $-1.9M | $169K |
| Sep 2026 | $564K | $965K | $-401K | $2.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |