| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $146K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $787K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $577K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.4M | $1.4M | $976K | $8.3M |
| Jul 2028 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $7.4M |
| Jun 2028 | $2.7M | $1.4M | $1.2M | $6.2M |
| May 2028 | $2.5M | $1.5M | $1.0M | $4.9M |
| Apr 2028 | $2.7M | $1.4M | $1.3M | $3.9M |
| Mar 2028 | $1.1M | $1.1M | $-470 | $2.6M |
| Feb 2028 | $1.1M | $1.6M | $-535K | $2.6M |
| Jan 2028 | $3.5M | $756K | $2.7M | $3.2M |
| Dec 2027 | $2.4M | $775K | $1.7M | $452K |
| Nov 2027 | $2.4M | $785K | $1.7M | $-1.2M |
| Oct 2027 | $993K | $1.3M | $-268K | $-2.9M |
| Sep 2027 | $3.2M | $749K | $2.5M | $-2.6M |