| TV Geliri | $254K |
| Sıralama TV Bonusu | $25K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $241K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $319K | $2.0M | $-1.6M | $1.7M |
| Oct 2026 | $348K | $2.1M | $-1.8M | $3.3M |
| Sep 2026 | $731K | $1.7M | $-985K | $5.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |