| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Baş Scout | 9 | 0 | 43% | 01.01.2027 | Güney Amerika |
| Duvan Vargas | Scout | 4 | 0 | 40% | 24.08.2026 | Güney Amerika |
| Fernando Barrios | Scout | 2 | 0 | 40% | 10.08.2026 | Güney Amerika |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franco Fagúndez | AMC | 27 | Santa Fe | Wilmar Torres | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 89 | 108 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Juan Pablo Patiño | DL | 29 | Once Caldas | Wilmar Torres | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 102 | 48% | 100% | 300.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Kevin Mantilla | DC | 24 | Talleres | Wilmar Torres | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 89 | 114 | 48% | 100% | 350.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Nahuel Bustos | AMR | 29 | Santa Fe | Wilmar Torres | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 115 | 48% | 100% | 1.4M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Maximiliano Lovera | AMR | 28 | Santa Fe | Wilmar Torres | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 109 | 48% | 100% | 750.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Javier Altamirano | AMR | 28 | Universidad de Chile | Wilmar Torres | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 104 | 40% | 86% | 1.3M | — | — | — | |
| Cristian Barrios | AMR | 29 | Junior | Duvan Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 108 | 40% | 88% | 990.0K | — | — | — | |
| Jesus Herrera | MC | 32 | La Equidad | Duvan Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 124 | 40% | 117% | 2.9M | — | — | — | |
| Dany Rosero | — | — | Duvan Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 78 | 40% | 83% | 180.0K | — | — | — | Yaş | |
| Jorge Morel | DC | 29 | Cerro Porteno | Duvan Vargas | Transfer Talebi | Aktif | 13.08.2026 | 13.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 84 | 40% | 90% | 3.2M | — | — | — | |
| Aldair Quintana | GK | 33 | Atletico Bucaramanga | Wilmar Torres | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 86 | 40% | 78% | 100.0K | — | — | — | Yaş |
| Kevin Cataño | GK | 24 | Atletico Nacional | Wilmar Torres | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 107 | 40% | 77% | 495.0K | — | — | — | |
| Matías Pérez | DC | 28 | Cerro Porteno | Fernando Barrios | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 104 | 40% | 93% | 3.6M | — | — | — | |
| Sérgio Mosquera | DC | 33 | Millonarios | Fernando Barrios | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 99 | 40% | 83% | 270.0K | — | — | — | Yaş |
| Rodrigo Contreras | ST | 31 | Millonarios | Wilmar Torres | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 89 | 28% | 100% | 20.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #12 | #49 | GK | 146 | 21–29 | 2.2M | Wilmar Torres | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #13 | #50 | DL | 151 | 21–29 | 2.2M | Duvan Vargas | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #14 | #51 | ML | 154 | 21–29 | 2.2M | Fernando Barrios | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #15 | #52 | FL | 156 | 21–29 | 2.2M | Wilmar Torres | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Leones U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Duvan Vargas | Tigres U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Fernando Barrios | Fortaleza CEIF U20 | #12, #13, #14, #15 | |
| Fernando Barrios | Llaneros U20 | #12, #13, #14, #15 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Bustos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Pablo Patiño | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilmar Torres | Maximiliano Lovera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Nahuel Bustos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Juan Pablo Patiño | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Wilmar Torres | Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Simón García | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Rosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luis Landázuri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Rosa | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neider Parra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Simón García | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Esteban Gómez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neider Parra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Simón García | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | Santa Fe | AMR | Orta Saha | 96 | 109 | 84% | 1.9M | 09.10.2027 | 2 | 2 |
| Nahuel Bustos | Santa Fe | AMR | Orta Saha | 104 | 115 | 82% | 1.3M | 09.10.2027 | 3 | 0 |
| Emanuel Reynoso | Deportivo Cali | AML | Orta Saha | 108 | 124 | 65% | 950.0K | 07.08.2027 | 2 | 0 |
| Nicolás Rodríguez | Atletico Nacional | AMR | Orta Saha | 89 | 112 | 65% | 850.0K | 24.07.2027 | 2 | 0 |
| Mauro Manotas | Real Cartagena | AMR | Orta Saha | 84 | 104 | 65% | 150.0K | 10.07.2027 | 2 | 0 |
| Evan Louro | La Equidad | GK | Kaleci | 104 | 106 | 65% | 600.0K | 19.06.2027 | 2 | 0 |
| Talles Magno | La Equidad | AMR | Orta Saha | 102 | 126 | 65% | 1.8M | 19.06.2027 | 2 | 0 |
| Yeison Guzmán | America de Cali | AMC | Orta Saha | 102 | 116 | 65% | 1.1M | 12.06.2027 | 2 | 0 |
| Juan Pablo Patiño | Once Caldas | DL | Defans | 85 | 102 | 82% | 350.0K | 05.06.2027 | 3 | 0 |
| Rodrigo Contreras | Millonarios | ST | Forvet | 75 | 89 | 38% | 100.0K | 22.05.2027 | 0 | 2 |
| Élan Ricardo | Deportes Tolima | DM | Defans | 104 | 120 | 48% | 1.7M | 15.05.2027 | 1 | 0 |
| Sebastián Cáceres | Atletico Bucaramanga | DC | Defans | 121 | 132 | 48% | 2.6M | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Dagoberto Espinoza | Patriotas | DM | Defans | 106 | 130 | 48% | 1.9M | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Kevin Mantilla | Independiente Medellin | DC | Defans | 92 | 114 | 65% | 1.1M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Jonathan Villagra | Alianza Petrolera | DC | Defans | 96 | 128 | 95% | 1.0M | 10.12.2026 | 13 | 0 |
| Jerall Astudillo | Alianza Petrolera | AMR | Orta Saha | 98 | 126 | 95% | 900.0K | 10.12.2026 | 10 | 0 |
| Franco Fagúndez | Santa Fe | AMC | Orta Saha | 89 | 108 | 48% | 650.0K | 08.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #49 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #50 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #51 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #52 | FL | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |