| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $38K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $937K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.8M | $2.7M | $2.2M | $103.0M |
| Jun 2027 | $5.7M | $2.5M | $3.2M | $100.8M |
| May 2027 | $4.7M | $2.4M | $2.3M | $97.6M |
| Apr 2027 | $8.8M | $2.4M | $6.4M | $95.3M |
| Mar 2027 | $11.7M | $2.4M | $9.3M | $88.8M |
| Feb 2027 | $5.6M | $2.2M | $3.3M | $79.5M |
| Jan 2027 | $17.4M | $2.2M | $15.3M | $76.1M |
| Dec 2026 | $14.9M | $2.2M | $12.7M | $60.8M |
| Nov 2026 | $11.9M | $1.9M | $10.0M | $48.1M |
| Oct 2026 | $6.7M | $1.8M | $5.0M | $38.0M |
| Sep 2026 | $33.8M | $907K | $32.9M | $33.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |