Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $51K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $690K |
| Personel Maaşları | $2K |
| Tesis Bakımı | $583K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Sep 2029 |
$1.8M |
$1.3M |
$549K |
$3.8M |
| Aug 2029 |
$1.8M |
$1.3M |
$576K |
$3.3M |
| Jul 2029 |
$1.9M |
$1.3M |
$594K |
$2.7M |
| Jun 2029 |
$1.9M |
$1.3M |
$608K |
$2.1M |
| May 2029 |
$1.9M |
$1.3M |
$603K |
$1.5M |
| Apr 2029 |
$1.9M |
$1.3M |
$561K |
$875K |
| Mar 2029 |
$1.8M |
$1.2M |
$570K |
$314K |
| Feb 2029 |
$1.8M |
$559K |
$1.3M |
$-256K |
| Jan 2029 |
$3.0M |
$626K |
$2.3M |
$-1.5M |
| Dec 2028 |
$1.8M |
$553K |
$1.3M |
$-3.9M |
| Nov 2028 |
$1.8M |
$553K |
$1.2M |
$-5.1M |
| Oct 2028 |
$1.8M |
$921K |
$858K |
$-6.4M |