| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Lorenzo | Baş Scout | 22 | 0 | 41% | 01.01.2028 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Cristian Cabrera | Scout | 6 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Güney AmerikaBatı Avrupa | |
| Carlos Peña | Scout | 2 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Francisco Soto | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jefté Betancor | ST | 34 | Olympiacos | Sergio Lorenzo | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 100 | 58% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| João Simões | DM | 21 | Boavista | Sergio Lorenzo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 118 | 150 | 48% | 100% | 3.2M | — | — | — | |
| Wallace Yan | AMR | 23 | Flamengo | Sergio Lorenzo | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 136 | 48% | 100% | 3.0M | — | — | — | |
| Taisei Miyashiro | AMC | 27 | Vissel Kobe | Sergio Lorenzo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 99 | 119 | 45% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | 29 | Manchester City | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 157 | 147 | 40% | 111% | 34.0M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Cristian Cabrera | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 149 | 147 | 40% | 125% | 53.0M | — | — | — | |
| Michele Di Gregorio | GK | 30 | Juventus | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 141 | 40% | 98% | 9.7M | — | — | — | |
| Robert Sánchez | GK | 30 | Chelsea | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 134 | 40% | 102% | 11.0M | — | — | — | |
| Antonín Kinský | GK | 25 | Tottenham Hotspur | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 124 | 40% | 104% | 16.0M | — | — | — | |
| Ibrahima Konaté | DC | 28 | Liverpool | Cristian Cabrera | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 136 | 40% | 115% | 15.0M | — | — | — | |
| Rúben Dias | DC | 30 | Manchester City | Cristian Cabrera | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 150 | 144 | 40% | 125% | 34.0M | — | — | — | |
| Nuno Mendes | DL | 25 | Paris Saint-Germain | Cristian Cabrera | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 144 | 40% | 123% | 26.0M | — | — | — | |
| Ousmane Dembélé | AMR | 30 | Paris Saint-Germain | Carlos Peña | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 132 | 136 | 40% | 112% | 13.0M | — | — | — | |
| Nicolò Barella | MC | 31 | Inter | Carlos Peña | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 147 | 124 | 40% | 115% | 25.0M | — | — | — | |
| Michy Doku | FC | 27 | Benfica | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 148 | 140 | 40% | 114% | 18.0M | — | — | — | ||
| Gabriel Medina | FL | 25 | River Plate | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 141 | 40% | 115% | 5.6M | — | — | — | ||
| Luis Malagón | GK | 31 | Charleroi | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 112 | 40% | 85% | 2.4M | — | — | — | |
| Andrew | GK | 26 | Flamengo | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 117 | 40% | 96% | 3.7M | — | — | — | |
| Mark Travers | GK | 28 | Everton | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 106 | 40% | 91% | 11.0M | — | — | — | |
| Mexx Meerdink | ST | 24 | AZ | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 109 | 40% | 93% | 5.0M | — | — | — | |
| Santiago Giménez | ST | 27 | AC Milan | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 109 | 40% | 101% | 13.0M | — | — | — | |
| Victor Osimhen | ST | 29 | Manchester City | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 129 | 40% | 112% | 35.0M | — | — | — | |
| Aymeric Laporte | DC | 33 | Athletic Bilbao | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 116 | 40% | 104% | 3.6M | — | — | — | Yaş |
| Rúben Dias | DC | 30 | Manchester City | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 150 | 157 | 40% | 125% | 46.0M | — | — | — | |
| Rodri | DC | 31 | Manchester City | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 155 | 146 | 40% | 125% | 37.0M | — | — | — | |
| Eric Dier | DC | 34 | Monaco | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 110 | 40% | 107% | 4.0M | — | — | — | Yaş |
| Alexander Isak | AML | 28 | Liverpool | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 40% | 124% | 71.0M | — | — | — | |
| Esmir Bajraktarević | AMR | 23 | PSV | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 121 | 40% | 108% | 8.8M | — | — | — | |
| Kai Havertz | AMC | 28 | Arsenal | Sergio Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 124 | 40% | 116% | 28.0M | — | — | — | |
| Clayton | ST | 29 | Olympiacos | Cristian Cabrera | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 123 | 40% | 107% | 4.3M | — | — | — | |
| Viktor Gyökeres | ST | 29 | Arsenal | Cristian Cabrera | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 142 | 40% | 115% | 37.0M | — | — | — | |
| Thiago Helguera | DM | 22 | SC Braga | Sergio Lorenzo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 95 | 126 | 28% | 100% | 2.1M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hugo Cuenca | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hugo Cuenca | Reddet | — | -1.61 | — | — | 1.50 | 6300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Barcia | Reddet | — | -1.54 | — | — | 1.50 | 9800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ignacio Laquintana | Reddet | — | -1.03 | — | — | 1.50 | 2900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Lorenzo | Hugo Cuenca | Reddet | -1.61 | 75% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Sergio Barcia | Reddet | -1.54 | 71% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Ignacio Laquintana | Reddet | -1.03 | 48% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | Reddet | #63 | -1.89 | — | — | 1.50 | 42.84 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | #63 | -1.89 | — | — | 1.50 | 17.14 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | #63 | -1.89 | — | — | 1.50 | 25.70 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Díaz | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 35.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | #63 | -1.89 | — | — | 1.50 | 33.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | #63 | -1.89 | — | — | 1.50 | 30.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | #63 | -1.89 | — | — | 1.50 | 46.51 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Goti | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 86.90 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Esteban Andrada | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Óscar Plano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jaouad El Yamiq | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Escudero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Lorenzo | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Dani Díaz | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Darío Ramírez | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Lander Astiazarán | Reddet | -1.89 | 88% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Mikel Goti | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekain Orobengoa | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 34.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 17.14 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikel Rodríguez | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 26.93 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Darío Ramírez | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 35.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gorka Gorosabel | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 30.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lander Astiazarán | Reddet | #63 | -1.80 | — | — | 1.50 | 46.51 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Esteban Andrada | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 350000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Óscar Plano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jaouad El Yamiq | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Escudero | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iván Balliu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Lorenzo | Ekain Orobengoa | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Arkaitz Mariezkurrena | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Mikel Rodríguez | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Darío Ramírez | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Gorka Gorosabel | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Lander Astiazarán | Reddet | -1.80 | 83% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | Reddet | — | -1.87 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sergio Escudero | Reddet | — | -1.05 | — | — | 1.50 | 400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Dani Jiménez | Reddet | — | -0.93 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iván Balliu | Reddet | — | -1.05 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Esteban Andrada | Reddet | — | -0.19 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jaouad El Yamiq | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Reddet | -0.82 | 62% | Çok Pahalı |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Reddet | -1.05 | 76% | Çok Pahalı |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Reddet | -1.05 | 76% | Çok Pahalı |
| Dani Jiménez | Reddet | -0.93 | 69% | Çok Pahalı | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Reddet | -1.05 | 76% | Çok Pahalı |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.65 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iván Balliu | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.65 | 1.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iván Balliu | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iván Balliu | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iván Balliu | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iván Balliu | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.36 | 1.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iván Balliu | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Cabrera | Iván Balliu | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67293608 | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Carlos Peña | Player #67293608 | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | İzlemeye Devam | — | 1.49 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergio Escudero | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #67293608 | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dani Jiménez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Esteban Andrada | İzlemeye Devam | — | -0.19 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaouad El Yamiq | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Peña | Óscar Plano | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Óscar Plano | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Cristian Cabrera | Sergio Escudero | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Carlos Peña | Player #67293608 | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dani Jiménez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Sergio Lorenzo | Esteban Andrada | Daha Fazla Bilgi | -0.19 | 45% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Horta | Almería | DM | Defans | 111 | 125 | 95% | 7.3M | 05.06.2027 | 37 | 37 |
| Jonathan Gómez | Albacete | DL | Defans | 88 | 113 | 84% | 3.1M | 05.06.2027 | 2 | 2 |
| Martín Fernández | Albacete | DM | Defans | 94 | 111 | 65% | 3.6M | 05.06.2027 | 2 | 0 |
| Jefté Betancor | Albacete | ST | Forvet | 97 | 100 | 84% | 950.0K | 05.06.2027 | 2 | 2 |
| Ignatius Ganago | FC Andorra | ST | Forvet | 100 | 113 | 65% | 2.8M | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Grady Makiobo | Racing Santander | DC | Defans | 118 | 147 | 65% | 6.8M | 08.05.2027 | 2 | 0 |
| Noah Ohio | Real Valladolid | ST | Forvet | 93 | 116 | 58% | 2.2M | 01.05.2027 | 1 | 1 |
| Andrés Ferrari | Sporting Gijón | ST | Forvet | 81 | 98 | 71% | 1.6M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Esteban Andrada | Real Zaragoza | GK | Kaleci | 117 | 140 | 71% | 350.0K | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Nikola Čumić | Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 87 | 106 | 71% | 3.9M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Kenan Kodro | Real Zaragoza | AML | Orta Saha | 85 | 108 | 71% | 400.0K | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Paul Akouokou | Real Zaragoza | DM | Defans | 118 | 139 | 71% | 7.9M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Sergio Barcia | Las Palmas | DC | Defans | 112 | 130 | 71% | 9.8M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Taisei Miyashiro | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 99 | 119 | 71% | 3.6M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Lorenzo Amatucci | Las Palmas | DM | Defans | 126 | 148 | 71% | 11.0M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Iker Bravo | Las Palmas | AMC | Orta Saha | 111 | 133 | 75% | 6.7M | 17.04.2027 | 2 | 1 |
| Hugo Cuenca | Burgos | AMR | Orta Saha | 97 | 128 | 75% | 6.3M | 10.04.2027 | 2 | 1 |
| Ignacio Laquintana | Huesca | AMR | Orta Saha | 105 | 124 | 84% | 7.4M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Samuele Mulattieri | Deportivo La Coruña | ST | Forvet | 103 | 115 | 84% | 3.7M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Luka Gagnidze | Granada | DM | Defans | 97 | 119 | 84% | 2.7M | 27.02.2027 | 2 | 2 |
| Freddie Woodman | Real Valladolid | GK | Kaleci | 113 | 144 | 65% | 7.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Real Zaragoza | AMR | Orta Saha | 80 | 97 | 28% | 1.3M | 13.02.2027 | 0 | 1 | |
| Estanis Pedrola | Las Palmas | AMR | Orta Saha | 68 | 93 | 38% | 600.0K | 06.02.2027 | 0 | 2 |
| Ahmed Gabr | Cultural Leonesa | GK | Kaleci | 93 | 115 | 48% | 1.3M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Pietro Comuzzo | Burgos | DC | Defans | 116 | 128 | 48% | 5.0M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Pierre Kalulu | Burgos | DR | Defans | 113 | 133 | 48% | 7.7M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Imanol | FC Andorra | DL | Defans | 90 | 115 | 58% | 2.5M | 19.12.2026 | 1 | 1 |
| Facundo Bernal | Racing Santander | DM | Defans | 115 | 134 | 48% | 8.1M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Felipe Longo | Real Valladolid | GK | Kaleci | 108 | 142 | 28% | 2.5M | 05.12.2026 | 0 | 1 |
| Gonzalo Montiel | Málaga | DR | Defans | 119 | 143 | 48% | 6.7M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Williams Alarcón | Málaga | DM | Defans | 120 | 136 | 48% | 8.2M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Wallace Yan | Eibar | AMR | Orta Saha | 108 | 136 | 48% | 3.0M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| João Simões | Burgos | DM | Defans | 118 | 150 | 48% | 3.2M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Thiago Helguera | Mirandés | DM | Defans | 95 | 126 | 28% | 2.1M | 29.08.2026 | 0 | 1 |
| Aarón Martín | Mirandés | DM | Defans | 79 | 119 | 28% | 600.0K | 29.08.2026 | 0 | 1 |