| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $274K |
| Oyuncu Maaşları | $3.4M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $110K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $2.6M | $3.7M | $-1.0M | $-5.6M |
| Aug 2027 | $2.6M | $4.3M | $-1.7M | $-4.5M |
| Jul 2027 | $2.4M | $2.9M | $-535K | $-2.8M |
| Jun 2027 | $3.0M | $3.8M | $-731K | $-2.3M |
| May 2027 | $3.0M | $3.9M | $-878K | $-1.5M |
| Apr 2027 | $3.0M | $5.0M | $-1.9M | $-655K |
| Mar 2027 | $3.1M | $4.2M | $-1.1M | $1.3M |
| Feb 2027 | $2.6M | $7.7M | $-5.1M | $2.3M |
| Jan 2027 | $2.4M | $3.2M | $-859K | $7.4M |
| Dec 2026 | $2.3M | $3.2M | $-908K | $8.3M |
| Nov 2026 | $879K | $2.9M | $-2.1M | $9.2M |
| Oct 2026 | $867K | $3.3M | $-2.4M | $11.3M |