| TV Geliri | $324K |
| Sıralama TV Bonusu | $32K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $23K |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $424K | $1.3M | $-883K | $-552K |
| Oct 2026 | $352K | $2.2M | $-1.8M | $323K |
| Sep 2026 | $54K | $744K | $-689K | $2.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |