Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $53K |
| Maç Günü Geliri | $37K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $240K |
| Personel Maaşları | $51K |
| Tesis Bakımı | $45K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2033 |
$98K |
$337K |
$-238K |
$-2.5M |
| Jul 2033 |
$98K |
$337K |
$-238K |
$-2.3M |
| Jun 2033 |
$154K |
$337K |
$-183K |
$-2.0M |
| May 2033 |
$98K |
$337K |
$-238K |
$-1.8M |
| Apr 2033 |
$97K |
$337K |
$-239K |
$-1.6M |
| Mar 2033 |
$98K |
$337K |
$-239K |
$-1.4M |
| Feb 2033 |
$97K |
$337K |
$-240K |
$-1.1M |
| Jan 2033 |
$97K |
$379K |
$-282K |
$-891K |
| Dec 2032 |
$98K |
$337K |
$-239K |
$-609K |
| Nov 2032 |
$99K |
$337K |
$-238K |
$-370K |
| Oct 2032 |
$99K |
$337K |
$-238K |
$-132K |
| Sep 2032 |
$98K |
$336K |
$-238K |
$106K |