| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $374K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $160K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $777K | $586K | $191K | $5.6M |
| Dec 2026 | $1.6M | $580K | $994K | $5.4M |
| Nov 2026 | $1.4M | $588K | $836K | $4.4M |
| Oct 2026 | $729K | $650K | $79K | $3.6M |
| Sep 2026 | $3.0M | $538K | $2.5M | $3.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |