| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $53K |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $79K |
| Transfer Amortismanı | $41K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $687K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $5.2M | $3.3M | $1.9M | $7.0M |
| Dec 2026 | $2.3M | $3.0M | $-753K | $5.1M |
| Nov 2026 | $2.3M | $3.1M | $-787K | $5.8M |
| Oct 2026 | $745K | $3.4M | $-2.6M | $6.6M |
| Sep 2026 | $1.2M | $2.8M | $-1.6M | $9.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |