| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Baş Scout | 15 | 0 | 52% | 01.01.2028 | Doğu AvrupaOrta-Doğu Avrupa |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa | |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa | |
| Scout | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa | |
| Caner Karaman | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 68% | 05.06.2027 | |
| Mert Kabak | Scout | 1 | 0 | 69% | 05.07.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shavy Babicka | AMR | 27 | Crvena Zvezda | Merih Demiral | Personel Önerisi | Kısa Listede | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 111 | 123 | 65% | 100% | 4.0M | — | Onayla | Yönetime Sor | |
| Daniele Verde | AMR | 31 | Spezia | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 87 | 108 | 75% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ömer Ali Şahiner | DR | 36 | Basaksehir | Mert Kabak | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 92 | 83 | 69% | 100% | 63.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Cihan Topaloğlu | GK | 35 | Umraniyespor | Caner Karaman | Personel Önerisi | Aktif | 05.06.2027 | 05.06.2027 | 1 | 0 | 83 | 85 | 68% | 100% | 18.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Martín Rodríguez | GK | 38 | Sivasspor | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 09.08.2027 | 09.08.2027 | 1 | 0 | 90 | 88 | 62% | 100% | 36.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Serkan Göksu | DM | 34 | Umraniyespor | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 12.07.2027 | 12.07.2027 | 1 | 0 | 69 | 76 | 62% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kévin Rodrigues | DL | 33 | Gaziantep FK | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 71 | 72 | 62% | 100% | 63.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Davide Biraschi | DR | 33 | Frosinone | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 84 | 103 | 58% | 100% | 250.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Steve Mounié | ST | 33 | FC Augsburg | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 119 | 58% | 100% | 750.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Max Anchor | GK | 23 | Seattle Sounders | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 118 | 48% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Filip Mladenović | DL | 36 | Panathinaikos | Merih Demiral | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 113 | 48% | 100% | 100.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Kostantis Tzolakis | GK | 25 | FCSB | Merih Demiral | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 17.01.2027 | 5 | 0 | 123 | 125 | 40% | 98% | 2.1M | — | — | — | |
| Lautaro Martínez | ST | 30 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 124 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | ||
| Facundo Pellistri | AMR | 26 | Panathinaikos | Merih Demiral | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 18.08.2026 | 2 | 0 | 106 | 109 | 40% | 92% | 1.3M | — | — | — | |
| Maxim Glushenkov | AMR | 28 | Zenit | Merih Demiral | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 104 | 40% | 97% | 4.2M | — | — | — | |
| Lucas Vera | AMC | 30 | Lokomotiv Moscow | Merih Demiral | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 107 | 40% | 91% | 1.8M | — | — | — | |
| Bachana Gvelesiani | WL | 28 | Saburtalo | Merih Demiral | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 103 | 40% | 93% | 2.1M | — | — | — | |
| Louis Munteanu | ST | 25 | DC United | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 89 | 40% | 87% | 3.3M | — | — | — | ||
| Dejan Joveljić | ST | 28 | Sporting Kansas City | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 85 | 40% | 85% | 2.9M | — | — | — | ||
| Lukáš Haraslín | AMR | 31 | Sparta Prague | Merih Demiral | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 108 | 40% | 102% | 1.4M | — | — | — | |
| Emre Bilgin | GK | 23 | Besiktas | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 114 | 40% | 98% | 950.0K | — | — | — | ||
| Tarık Çetin | GK | 31 | Fenerbahce | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 98 | 40% | 99% | 1.4M | — | — | — | ||
| Carel Eiting | DM | 29 | Omonoia | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 108 | 40% | 97% | 1.2M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #23 | #161 | GK | 146 | 21–29 | 576.3K | Merih Demiral | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #24 | #162 | DL | 151 | 21–29 | 576.3K | Mert Kabak | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #25 | #163 | MC | 154 | 21–29 | 576.3K | Merih Demiral | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #26 | #164 | ST | 156 | 21–29 | 576.3K | Mert Kabak | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Istanbulspor U20 | #23, #24, #25, #26 | |
| Mert Kabak | Hatayspor U20 | #23, #24, #25, #26 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniele Verde | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shavy Babicka | Yönetime Sor | — | 1.06 | ✓ | — | 0.32 | 1.56 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Davide Biraschi | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Daniele Verde | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Steve Mounié | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Shavy Babicka | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Davide Biraschi | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniele Verde | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shavy Babicka | Yönetime Sor | — | 1.06 | ✓ | — | 0.32 | 1.56 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Davide Biraschi | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Daniele Verde | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Steve Mounié | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Shavy Babicka | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Davide Biraschi | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shavy Babicka | Yönetime Sor | — | 1.06 | ✓ | — | 0.32 | 1.56 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Daniele Verde | İzlemeye Devam | — | 1.22 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Davide Biraschi | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Shavy Babicka | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Daniele Verde | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Steve Mounié | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Davide Biraschi | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | Yönetime Sor | — | 1.00 | ✓ | — | 0.29 | 1.51 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Martín Rodríguez | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | Yönetime Sor | — | 1.00 | ✓ | — | 0.29 | 1.51 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.49 | 1.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serkan Göksu | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Serkan Göksu | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kévin Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ömer Ali Şahiner | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.24 | 1.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Kévin Rodrigues | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Ömer Ali Şahiner | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000458093 | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Onur Bulut | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #70099180 | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Player #2000458093 | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Player #70099180 | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000458093 | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Onur Bulut | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #70099180 | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Player #2000458093 | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Player #70099180 | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000458093 | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Onur Bulut | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #70099180 | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Merih Demiral | Player #2000458093 | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Player #70099180 | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ege Araç | Reddet | — | -0.92 | — | — | 1.50 | 3.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000458093 | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Onur Bulut | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #70099180 | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jurgen Bardhi | Reddet | — | -1.25 | — | — | 1.50 | 4.26 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #13134264 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cihan Topaloğlu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Mladenović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mert Kabak | Ege Araç | Reddet | -0.92 | 69% | Çok Pahalı |
| Merih Demiral | Player #2000458093 | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mert Kabak | Player #70099180 | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Merih Demiral | Jurgen Bardhi | Reddet | -1.25 | 62% | Çok Pahalı |
| Merih Demiral | Filip Mladenović | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | Antalyaspor | DM | Defans | 89 | 107 | 84% | 1.3M | 01.05.2027 | 2 | 2 |
| Adis Jašić | Antalyaspor | DR | Defans | 102 | 129 | 65% | 5.6M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Abdülkadir Ömür | Antalyaspor | AMR | Orta Saha | 87 | 112 | 68% | 2.7M | 01.05.2027 | 1 | 2 |
| Samuel Ballet | Antalyaspor | AMR | Orta Saha | 80 | 100 | 55% | 1.1M | 01.05.2027 | 1 | 2 |
| Devis Vásquez | Besiktas | GK | Kaleci | 125 | 129 | 65% | 6.4M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Kristjan Asllani | Besiktas | DM | Defans | 118 | 134 | 75% | 5.7M | 24.04.2027 | 2 | 1 |
| Jota Silva | Besiktas | AMR | Orta Saha | 108 | 125 | 84% | 3.3M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| El Bilal Touré | Besiktas | AML | Orta Saha | 103 | 131 | 84% | 2.9M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Orkun Kökçü | Besiktas | DM | Defans | 121 | 136 | 58% | 5.0M | 24.04.2027 | 1 | 1 |
| Edson Álvarez | Fenerbahce | DC | Defans | 116 | 139 | 75% | 3.0M | 17.04.2027 | 2 | 1 |
| Sidiki Chérif | Fenerbahce | AMR | Orta Saha | 107 | 139 | 48% | 2.0M | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Sacha Boey | Galatasaray | DR | Defans | 121 | 145 | 84% | 4.6M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Noa Lang | Galatasaray | AMR | Orta Saha | 112 | 128 | 84% | 5.6M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Yaser Asprilla | Galatasaray | AMR | Orta Saha | 112 | 143 | 84% | 3.5M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Davyd Fesyuk | Kayserispor | GK | Kaleci | 98 | 110 | 65% | 1.8M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| László Bénes | Kayserispor | DM | Defans | 108 | 129 | 84% | 2.8M | 27.03.2027 | 2 | 2 |
| Indrit Tuci | Kayserispor | ST | Forvet | 92 | 108 | 58% | 950.0K | 27.03.2027 | 1 | 1 |
| André Onana | Trabzonspor | GK | Kaleci | 136 | 154 | 75% | 3.7M | 20.03.2027 | 2 | 1 |
| Yusuf Kabadayı | Gaziantep FK | AMR | Orta Saha | 89 | 109 | 84% | 1.4M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Mohamed Bayo | Gaziantep FK | AMR | Orta Saha | 112 | 129 | 84% | 8.0M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Nihad Mujakić | Gaziantep FK | DC | Defans | 92 | 101 | 45% | 1.9M | 13.03.2027 | 1 | 1 |
| Amine Harit | Basaksehir | AMR | Orta Saha | 115 | 134 | 84% | 7.0M | 27.02.2027 | 2 | 2 |
| Eldor Shomurodov | Basaksehir | AML | Orta Saha | 114 | 128 | 58% | 3.4M | 27.02.2027 | 1 | 1 |
| Adamo Nagalo | Konyaspor | DR | Defans | 116 | 145 | 84% | 6.2M | 20.02.2027 | 2 | 2 |
| Kyrylo Fesiun | Kasimpasa | GK | Kaleci | 107 | 120 | 65% | 3.1M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Adrian Benedyczak | Kasimpasa | AML | Orta Saha | 97 | 114 | 75% | 2.5M | 13.02.2027 | 2 | 1 |
| Jim Allevinah | Kasimpasa | WR | Orta Saha | 102 | 114 | 84% | 2.5M | 13.02.2027 | 2 | 2 |
| Filip Mladenović | Fatih Karagumruk | DL | Defans | 93 | 113 | 65% | 150.0K | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Shavy Babicka | Fatih Karagumruk | AMR | Orta Saha | 111 | 123 | 65% | 4.0M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Daniele Verde | Fatih Karagumruk | AMR | Orta Saha | 87 | 108 | 75% | 1.1M | 09.01.2027 | 2 | 1 |
| Davide Biraschi | Fatih Karagumruk | DR | Defans | 83 | 103 | 84% | 350.0K | 09.01.2027 | 2 | 2 |
| Steve Mounié | Alanyaspor | ST | Forvet | 94 | 119 | 84% | 1.2M | 02.01.2027 | 2 | 2 |
| Yasin Özcan | Besiktas | DL | Defans | 99 | 132 | 48% | 2.0M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Max Anchor | Sivasspor | GK | Kaleci | 91 | 118 | 48% | 800.0K | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Nicolás Dubersarsky | Sivasspor | DM | Defans | 101 | 130 | 48% | 2.0M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #161 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 576.3K | İzlemede | — | — |
| #162 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 576.3K | İzlemede | — | — |
| #163 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 576.3K | İzlemede | — | — |
| #164 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 576.3K | İzlemede | — | — |