| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $7K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $677K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $3.5M | $2.0M | $1.5M | $20.0M |
| Nov 2027 | $3.5M | $1.9M | $1.6M | $18.4M |
| Oct 2027 | $3.5M | $2.6M | $917K | $16.8M |
| Sep 2027 | $3.1M | $1.6M | $1.5M | $15.9M |
| Aug 2027 | $3.2M | $1.5M | $1.7M | $14.3M |
| Jul 2027 | $3.2M | $1.5M | $1.7M | $12.7M |
| Jun 2027 | $5.3M | $1.6M | $3.6M | $10.9M |
| May 2027 | $3.2M | $1.8M | $1.4M | $7.3M |
| Apr 2027 | $3.6M | $1.8M | $1.8M | $5.9M |
| Mar 2027 | $3.5M | $1.7M | $1.9M | $4.1M |
| Feb 2027 | $1.3M | $1.6M | $-344K | $2.2M |
| Jan 2027 | $1.4M | $1.3M | $127K | $2.5M |