Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $140K |
| Maç Günü Geliri | $198K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $22K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $430K |
| Personel Maaşları | $59K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$360K |
$4.0M |
$-3.6M |
$10.2M |
| Jul 2027 |
$524K |
$1.0M |
$-478K |
$13.8M |
| Jun 2027 |
$4.5M |
$615K |
$3.9M |
$14.3M |
| May 2027 |
$364K |
$608K |
$-244K |
$10.4M |
| Apr 2027 |
$363K |
$608K |
$-245K |
$10.6M |
| Mar 2027 |
$384K |
$619K |
$-234K |
$10.9M |
| Feb 2027 |
$2.2M |
$665K |
$1.5M |
$11.1M |
| Jan 2027 |
$550K |
$648K |
$-98K |
$9.6M |
| Dec 2026 |
$360K |
$648K |
$-288K |
$9.7M |
| Nov 2026 |
$357K |
$648K |
$-291K |
$10.0M |
| Oct 2026 |
$355K |
$735K |
$-380K |
$10.3M |
| Sep 2026 |
$1.3M |
$805K |
$530K |
$10.7M |