| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $835K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $634K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.3M | $1.5M | $1.8M | $5.8M |
| Mar 2028 | $3.2M | $1.5M | $1.8M | $4.0M |
| Feb 2028 | $3.2M | $1.7M | $1.6M | $2.2M |
| Jan 2028 | $4.7M | $949K | $3.7M | $652K |
| Dec 2027 | $3.2M | $966K | $2.2M | $-3.1M |
| Nov 2027 | $3.2M | $979K | $2.2M | $-5.3M |
| Oct 2027 | $1.3M | $1.1M | $187K | $-7.5M |
| Sep 2027 | $1.3M | $1.1M | $220K | $-7.7M |
| Aug 2027 | $431K | $1.1M | $-712K | $-7.9M |
| Jul 2027 | $407K | $1.2M | $-816K | $-7.2M |
| Jun 2027 | $138K | $1.3M | $-1.2M | $-6.4M |
| May 2027 | $126K | $1.2M | $-1.1M | $-5.2M |