| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $123K |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $1.5M | $3.2M | $-1.7M | $12.3M |
| Nov 2028 | $1.5M | $2.6M | $-1.1M | $14.0M |
| Oct 2028 | $1.6M | $2.9M | $-1.3M | $15.1M |
| Sep 2028 | $1.9M | $2.7M | $-783K | $16.4M |
| Aug 2028 | $2.3M | $2.1M | $210K | $17.2M |
| Jul 2028 | $2.2M | $2.8M | $-554K | $17.0M |
| Jun 2028 | $3.3M | $2.2M | $1.1M | $17.5M |
| May 2028 | $1.9M | $2.6M | $-747K | $16.4M |
| Apr 2028 | $1.8M | $2.6M | $-736K | $17.1M |
| Mar 2028 | $1.9M | $2.8M | $-925K | $17.8M |
| Feb 2028 | $2.0M | $2.6M | $-556K | $18.8M |
| Jan 2028 | $1.8M | $2.5M | $-718K | $19.3M |