| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $154K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $41K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $660K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $1.9M | $2.2M | $-243K | $758K |
| Mar 2029 | $2.1M | $2.0M | $101K | $960K |
| Feb 2029 | $2.1M | $2.1M | $-13K | $818K |
| Jan 2029 | $2.1M | $2.1M | $-72K | $790K |
| Dec 2028 | $2.1M | $2.0M | $18K | $821K |
| Nov 2028 | $1.7M | $1.5M | $229K | $762K |
| Oct 2028 | $1.6M | $2.0M | $-411K | $492K |
| Sep 2028 | $1.6M | $1.4M | $219K | $862K |
| Aug 2028 | $1.6M | $2.1M | $-561K | $602K |
| Jul 2028 | $1.6M | $2.0M | $-375K | $1.1M |
| Jun 2028 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $1.5M |
| May 2028 | $1.6M | $1.5M | $93K | $350K |