| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $704K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $650K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $7.8M |
| Jun 2027 | $5.4M | $1.4M | $3.9M | $6.7M |
| May 2027 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $2.7M |
| Apr 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.1M | $1.6M |
| Mar 2027 | $3.1M | $1.5M | $1.6M | $478K |
| Feb 2027 | $1.1M | $1.1M | $-20K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $1.3M | $1.0M | $231K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $364K | $1.0M | $-645K | $-1.4M |
| Nov 2026 | $362K | $1.0M | $-651K | $-734K |
| Oct 2026 | $72K | $1.5M | $-1.4M | $-86K |
| Sep 2026 | $351K | $825K | $-474K | $1.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |