| TV Geliri | $18K |
| Maç Günü Geliri | $22K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $101K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $43K | $258K | $-215K | $338K |
| Oct 2026 | $43K | $316K | $-274K | $554K |
| Sep 2026 | $318K | $253K | $65K | $827K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |