| TV Geliri | $385K |
| Sıralama TV Bonusu | $77K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $433K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $36K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $16.2M | $669K | $15.5M | $11.9M |
| Aug 2027 | $649K | $684K | $-34K | $-3.6M |
| Jul 2027 | $163K | $694K | $-532K | $-3.5M |
| Jun 2027 | $172K | $686K | $-514K | $-3.0M |
| May 2027 | $39K | $681K | $-642K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $19K | $696K | $-677K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $20K | $802K | $-783K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $32K | $676K | $-645K | $-397K |
| Jan 2027 | $22K | $673K | $-651K | $248K |
| Dec 2026 | $184K | $640K | $-456K | $899K |
| Nov 2026 | $19K | $643K | $-623K | $1.4M |
| Oct 2026 | $34K | $648K | $-614K | $2.0M |