| TV Geliri | $22K |
| Sıralama TV Bonusu | $4K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $474K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $32K | $639K | $-606K | $391K |
| Oct 2026 | $32K | $790K | $-758K | $997K |
| Sep 2026 | $339K | $489K | $-150K | $1.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |