| TV Geliri | $738K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $37K |
| Oyuncu Maaşları | $494K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $58K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $812K | $706K | $106K | $317K |
| Jul 2027 | $768K | $698K | $71K | $211K |
| Jun 2027 | $1.5M | $683K | $813K | $141K |
| May 2027 | $777K | $682K | $94K | $-672K |
| Apr 2027 | $780K | $691K | $89K | $-766K |
| Mar 2027 | $791K | $666K | $125K | $-855K |
| Feb 2027 | $222K | $696K | $-473K | $-981K |
| Jan 2027 | $212K | $672K | $-460K | $-507K |
| Dec 2026 | $74K | $622K | $-549K | $-48K |
| Nov 2026 | $85K | $607K | $-522K | $501K |
| Oct 2026 | $73K | $739K | $-666K | $1.0M |
| Sep 2026 | $66K | $377K | $-312K | $1.7M |